21.09.2018 16:58

--------------------------------------------------------

V letošním školním roce vám naše MŠ nabízí konzultační hodiny, ve kterých máte možnost řešit případné problémy či dotazy v klidu a soukromí. Konzultační hodiny pro rodiče dětí v mateřské škole povede p. uč. Dudová. Nutná je předchozí osobní telefonická či osobní domluva na termínu konzultace.

TERMÍNY:     SUDÝ TÝDEN  -  12.00 - 14.00 hod..     / ne ve dnech předškolní přípravy v čase 12.00 - 13.00 hod./

LICHÝ TÝDEN -   8.00  -  10.00 hod.

Důležitá upozornění / např. o zdravotním stavu, vyzvedávání dítěte, odchodu na logopedii apod./ samozřejmě můžete sdělit učitelce kdykoliv při příchodu  či při odchodu.

--------------------------------------------------------

TERMÍNY:     SUDÝ TÝDEN  -  12.00 - 15.00 hod..     / ne ve dnech předškolní přípravy v čase 12.00 - 13.00 hod./

LICHÝ TÝDEN -   7.00  -  10.00 hod.