Informace o zahájení školního roku

24.08.2020 19:32
Vážení rodiče,

blíží se zahájení nového školního roku a chceme vás touto formou upozornit na některé důležité věci, týkající se naší MŠ.

V úterý 8. 9. 2020 se v MŠ koná informativní třídní schůzka od 15:30 hod.

Prosíme o účast, v případě potřeby bude vaše dítě po dobu trvání schůzky pod dohledem druhé paní učitelky.

Jako každý školní rok žádáme rodiče o celé 1 balení papírových kapesníků / možná je i krabička s vytahovacími kapesníky / a nový zubní kartáček. Zubních past máme dostatek.

Na konci června se uskutečnilo fotografování třídy dětí – fotografie jsou k vyzvednutí u učitelek v MŠ, cena fotografie je 40,- Kč.

V průběhu měsíce září dojde ke změně našich webových stránek, o možnosti nového připojení vás budeme informovat.

Milé dětí, milí rodiče, těšíme se na vás v naší MŠ a věříme, že společně prožijeme další školní rok ve zdraví, radosti, pohodě a spolupráci.

Vaše paní učitelky a celý personál MŠ